Akademia Kici Koci - program dodatkowy

 

 

AKADEMIA KICI KOCI- program edukacyjny dla przedszkola - SZS w Bobrku

Głównymi celami programu są: propagowanie i rozwój czytelnictwa w najmłodszej grupie przedszkolaków, rozbudzanie zainteresowań książkami poprzez systematyczne ich głośne czytanie. Zachęcać dzieci będzie maskotka Kici Koci - bohaterka serii książek, która wyrusza w tą czytelniczą podróż razem z najmłodszymi.

Akademia Kici Koci to zupełnie nowa propozycja wspierająca
nie tylko dzieci, ale też pedagogów. 

Celem akcji jest pokazanie, że o wiele łatwiej i przyjemniej dziecko może odkrywać świat z ulubioną bohaterką – Kicią Kocią u boku.

Kicia Kocia poprzez zabawę nie tylko pomaga dzieciom utrwalać podstawową wiedzę dotyczącą liczb, liter, kształtów czy kolorów, ale podejmuje też ważne kwestie, takie jak zasady bezpieczeństwa, dobrego wychowania, wyrażania emocji i wiele wiele więcej!

Akademia to poważna sprawa, ale też problemy przedszkolaka są poważne w jego odczuciu. Stawiając dziecko i jego problemy w centrum, oddajemy w Wasze ręce projekt, który umożliwia znakomitą motywację dziecka, ale także świetną zabawę formą.

Seria Kicia Kocia, Anita Głowińska | Media Rodzina

 

(C) 1976 - 2023 Przedszkole nr 5 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.